INFO lll GALLERY lll VIDEOS lll FILMOGRAFIE


Moderní popelka 2 a Princess Protection Program CZ ke stažení -TADY

Stáhni si celé album Kiss & Tell!-TADY

Máte nějaké dotazi???? Pište na

selenagomezweb@seznam.cz
Rozhovor pro Digital Spy

14. dubna 2010 v 15:19 |  about Selena
Sel měla další rozhovor tentokrát pro DigitalSpy!! Kopírovat jen se zdrojem je to docela dlouhý rozhovor!!! Dozvíme se tam spostu nových informací:)!! Třeba o WOWP:TM 2 nebo že je dost možné že z alba Kiss and Tell nakonec už žádný klip nebude, ale rovnou se vrhne na druhé album!"
-------------------------------------
Byla jste nervózní při skoku z herečky na zpěvačku?
"Samozřejmě! Je to důvod, proč mi to trvalo nějakou tu dobu, než jsem se dostala do hudební scény. Bylo to velmi drásající nervy,ale byla jsem na velmi dobrém místě a pracovala jsem na mém prvním albu opravdu tvrdě."

Proč jste se rozhodla jít cestou s kapelou  namísto  vystupovat jako sólový umělec?
"Prostě jsem opravdu nechtěla být sólový umělec. Původně jsem chtěla, aby byl projekt s názvem 'The Scene', ale samozřejmě, že by to bylo trochu matoucí pro mé mladší diváky, kteří mě znají a moje jméno z show, tak jsme se rozhodli používat obě jména. Myslím, že to dopadlo dobře."

Budete mít druhé album?
"Já na něm právě ted pracuji, a doufejme, že vyjde v letošním roce.Opravdu se teším mou hudbou, a cítím se tak uvolněněji, takže jsem opravdu nadšená, aby lidé slyšet věci, na kterých jsem pracovala."

Budete mít více vlastně napsaných písni  v druhém albu?
"Snažím se dělat svou druhé album při točení mých filmů, takže nevím, jestli budu mít čas, abych byla ve studiu,tak jak bych chtěla. Nakonec bych se chtěla dostat na místo, kde je jen moje kapela a já a psát to společně, protože to je to, co mě opravdu baví, ale v okamžiku, když se bavím při zpěvu písní od některých opravdu talentovaný spisovatelů. Říkám si.. Proč to nenechat na lidech, kteří opravdu vědí, co dělají na rozdíl od mě?"

Máte nějaké myšlenky na to, co  bude další singl?
"Myslím, že bychom mohli jít rovnou do druhého alba, takže by to mohlo být něco úplně jiného. Doufejme, že se nám to podaří ještě před létem, protože mám novou píseň, a je to opravdu zábavná letní píseň a chci ji propustit brzy!"

Kdy se dozvímě neco čtvrté sezóně Wizards?
"Předpokládám, že velmi brzy. Jakmile skončím s mým promo tour, jedu přímo na natáčení mého filmu, a jakmile skončím toto natáčení, myslím, že budu start sezony čtyři. Není to 100%, ale jsem si docela jistý, že se vrátí."

Uvidíme druhý Wizards film?
"Doufejme, že ano! Show si vede velmi dobře, a tým i já jsme velice spokojení s organizací, tak my bychom byli  rádi, za druhý film."

Čtete si opravdu si odpovědi na Twitter?
Všechny mé Facebook, MySpace, Twitter a YouTube místa jsou jen pro fanoušky. Je to skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu a dát jim vědět, jak jsem jim vděčná. Četla jsem Twitter odpovědi, protože vím, že je to pro mě  od mých fanoušků,takže když jsem občas viděla špatný komentář je to OK, protože tam existuje mnoho dalších milých lidí !Nechci číst mé YouTube komentáře, protože jsou anonymní a snažím se nedostat nic negativního ke mně. Proč bych měla? Podívejte se, jaké mám štěstí jsem Jsem velmi šťastná a jsou opravdu nádherné lidi kolem mě, tak  se soustředím jenom na to."

selenagomezweb.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Selena nebo Demi?

Selena
Demi

Komentáře

1 nikolčátko =o* nikolčátko =o* | Web | 14. dubna 2010 v 15:28 | Reagovat

ahoj na mym blogu je soutěž o nej pixelku: http://muck-cute.blog.cz/1004/sonp
budu moc ráda když se přihlásíš x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Moje motto:Dokázat můžeš cokoliv, stačí pouze když v sebe věříš!