INFO lll GALLERY lll VIDEOS lll FILMOGRAFIE


Moderní popelka 2 a Princess Protection Program CZ ke stažení -TADY

Stáhni si celé album Kiss & Tell!-TADY

Máte nějaké dotazi???? Pište na

selenagomezweb@seznam.cz
May 7th, 2008 -Selenin Denik

4. února 2009 v 15:52 |  about Selena
Takže včera jsem udělala focení s Demi pro promo fotky PPP. Měli jsme tolik zábavy, začal kolem 11 a měli jsme to hotové asi 15:30 Udělali jsme pár rozhovorů a asi 5 různých titulu pro foto. Potom sme ješte na chvili byli s Demi ve měste. Za několik týdnů se dokončí její album , snad budu mít možnost jít do studia s ní vidět, jak to vypadá. ( Demi album už davno vyšlo )


Po photoshoot Máma, nevlastní táta, a já se šli podívat na pár domů, protože si myslím, že bychom se mohli přestehovat . Našli jsme opravdu pěkná, ale prostě musíme počkat a uvidíme.( Selena už je přestehovaná bydlí na opravdu krasnem místě na kraji Los Angeles její sousedkou je napríklad Vanessa Hudgens).

Pak jsme měli večeři s všemi lidmi co se podílí na Wizards bylo tam asi 40 lidi. Jedli jsme na místě zvané One Sunset, jídlo bylo tak dobré, ale dali nám opravdu mnoho jídla . Lidé prubežne pricházeli a odcházeli takže tam byl celkem šrumec . Bylo to opravdu pěkné vidět všichni, přestože jsem viděl většinu přátel ,které jsem poznala na DC Hrách a bylo opravdu spoustu legrace.

Dnes ... Bylo první čtení scenaře pro Wizards řadu 2(tahle řada v USA už běží).Potom jsem se musela trochu učit,protože jsem ze školou pozadu a musím to napravit a přečíst nejakou knihu.


Přeloženo z jejíhé offic Webu dalo mi to praci ,tak prosím kopirovat se zdrojem dekuji
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tešíš se na Wizards of Waverly place?

Jo upa moc 82.4% (286)
Nezajimame to 5.2% (18)
Ne vubec bude to des 12.4% (43)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Moje motto:Dokázat můžeš cokoliv, stačí pouze když v sebe věříš!